O nás

Od svého založení v roce 2006 vystupuje Mailkit jako společnost, která se rozhodla bojovat proti spamu a dalším nevhodným způsobům e-mailové komunikace. Díky tomu se můžeme pochlubit takovou pověstí a vztahy s poskytovateli e-mailových schránek, která nemá obdoby.

Jádrem podnikání každé slušné e-mail marketingové platformy je, byly e-maily klientů doručovány do schránek příjemců. Řada takovýchto platforem ignoruje i základní principy fungování reputace a doručování a prostě jen odesílá emaily bez ohledu na doručitelnost. Skutečným měřítkem úspěchu jsou ale reálné výsledky a tady klienti Mailkitu jasně vidí, jak rozdílných výsledků dokáže dosáhnout kvalitní poskytovatel.

Ale není to jenom o doručitelnosti. Díky unikátnímu způsobu zpracování dat a jejich propojení s nastavitelnými triggery, můžete bez zásahu odesílat plně personalizované e-maily. Za Mailkitem stojí spousta chytrých nápadů. A chytré funkcionality i nadále rozšiřujeme.

Díky členství v řadě významných segmentových organizací, certifikaci ISO 9001 a ISO/IEC 27001 je Mailkit společností, u které její klienti i partneři vědí, že jí mohou plně důvěřovat. Naše řešení vás nebude omezovat, ale naopak - umožní vašemu marketingu růst. Chcete se dozvědět více? Dohodněte si s námi osobní schůzku.

M3AAWG

Mezinárodně uznávané fórum, které pracuje na snížení kybernetických hrozeb. Mailkit je proaktivním členem a přispívá kdekoliv je to možné.

Hlas marketingové komunity, která pracuje na nastavení standardů a prosazení "best practices". Mailkit je aktivním členem.

CSA pracuje na zvýšení kvality komerčních emailů tím, že zlepšuje právní a technické normy. Mailkit je ze strany CSA plně certifikován.

Spojení veřejného i soukromého sektoru do aliance, která umožňuje uživatelům hlásit cokoliv, co oni sami považují za spam. Mailkit je podporujícím členem.

ISO 9001:2015

ISO 9001 certifikace pro návrh, vývoj a provoz technologií marketingové automatizace.

ISO 27001:2013

ISO/IES 27001 certifikace pro návrh, vývoj a provoz technologií marketingové automatizace.