Pro média

Tiskové zprávy

Mailkit připravil aktualizaci svého e-mailingového nástroje

6.5.2019

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, spustila aktualizovanou verzi svého řešení. V té přichází s několika desítkami vylepšení.

Více

Mailkit má nový web

25.4.2019

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, má novou českou verzi firemního webu.

Více

Robert Junek z Mailkitu je odborným garantem E-mailing Summitu

20.3.2019

Marketingový ředitel společnosti Mailkit Robert Junek je odborným garantem E-mailing Summitu, který proběhne 30. března 2019 jako součást konference Czech On-line Expo. Mezi řečníky E-mailing Summitu nebudou chybět takoví odborníci na e-mailový marketing jako Pavel Pola z Etnetera Activate nebo David Finger, který má v Seznam.cz na starosti službu E-mail.

Více

V Česku posílá Mailkit nejvíc obchodních a marketingových e-mailů do schránek u Seznam.cz, na Slovensku do těch u Google

12.3.2019

Čeští (převážně koncoví) internetoví uživatelé mají pro obchodní a marketingové e-maily v oblibě hlavně poštovní schránky u Seznam.cz. Plyne to z analýz obchodních e-mailů, které e-shopy a další společnosti zasílají prostřednictvím společnosti Mailkit svým zákazníkům. V Česku Mailkit nejvíce doručuje obchodní e-maily do schránek od Seznam.cz (72,07 %). S výrazným odstupem následují ty od Centrum.cz (11,66 %). Těsně na třetí pozici se nacházejí e-mailové schránky od Google (11,34 %).

Více

Za rozvoj obchodních příležitostí Mailkitu v zahraničí zodpovídá Jarczynski

4.12.2018

Na nově vytvořenou pozici Director of Business Development ve společnosti Mailkit nastoupil Paul Jarczynski. Jeho úkolem bude řídit zahraniční aktivity firmy. Před příchodem do Mailkitu pracoval na několika manažerských postech ve společnosti Fresh Mail.

Více

Firma Mailkit expandovala do Indie

30.10.2018

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, otevřela v indické Kalkatě svou první zahraniční pobočku. Příchod Mailkitu do tohoto regionu byl motivován zejména snahou nalézt v Indii vývojáře, kteří by se mohli podílet na rozvoji tohoto e-mailingového nástroje.

Více

Mailkit rozesílá newslettery pro Seznam.cz

13.7.2018

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, začala posílat obchodní sdělení pro českou internetovou jedničku Seznam.cz. Pro Mailkit se jedná o prohloubení dosavadní úspěšné spolupráce s touto firmou.

Více

Mailkit partnerem konference IEA Business Inspiration

12.6.2018

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, se stala partnerem konference IEA Business Inspiration. Letošní ročník se uskuteční 19. června v konferenčním centru Microsoft v pražské Vyskočilově ulici. Mailkit je také partnerem kategorie E-mailing v soutěži Internet Effectiveness Awards.

Více

Mailkit získala certifikáty ISO 27001 a 9001

24.5.2018

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, obdržela certifikáty ISO/IEC 27001:2013 a ISO 9001:2015. První z nich certifikuje systém managementu bezpečnosti informací firmy a druhý systém managementu kvality organizace. Oba se týkají procesů při návrhu, vývoji a provozování technologie pro marketingovou automatizaci.

Více

Mailkit ukončuje spolupráci s firmami, které nechtějí rozesílat e-mailingy v souladu s GDPR

25.4.2018

Společnost Mailkit, specialista na e-mailový marketing, ukončí k 30. dubnu letošního roku spolupráci se všemi klienty, kteří se při rozesílání e-mailingových kampaní nechtějí podřídit pravidlům vyplývajícím z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). To vstoupí v platnost 25. 5. 2018. Tento krok se dotkne řádově tisíců subjektů, pro které Mailkit pracoval.

Více