Podpora

Blog

Mailkit 2.6 changelog

20.12.2019 Changelog

Máme pro vás vánoční aktualizaci a tentokrát se týká toho, jak se trackují odkazy pro analytické systémy třetích stran - ať už se jedná o Google Analytics, Adobe Analytics, nebo jiný systém. Zároveň tato aktualizace přináší i novinky v reportování URL odkazů přímo v našich reportech, které nyní poskytují větší detail, vylepšení SMS editoru, podporu pro SMS remarketingové zprávy a další maličkosti

Celý článek

Mailkit 2.5 changelog

25.10.2019 Changelog

Vrátili jsme se k pravidelnému cyklu aktualizací a hned pro vás máme novou verzi s několika paradními vychytávkami - od zásadních novinek v UI, až po maličkosti v API.

Celý článek

Datová analytika ve středu zájmu

15.10.2019

Mailkit se vždy zaměřoval na budování e-mailové marketingové platformy, která maximálně využívá data. Od zdrojů dat, které umožňují snadnou integraci, až po šablony, které marketérům umožňují automatizovat velké množství jejich práce. Naše orientace na data zde však nekončí. Poslední aktualizace totiž přinesla dvě důležité integrace – Google BigQuery a Exponea Experience Cloud.

Celý článek

Mailkit 2.4 changelog

8.10.2019

Ani nám se nevyhnuly letní dovolené, a tak na sebe nechala tato aktualizace poměrně dlouho čekat. Přináší však několik zcela zásadních vylepšení, která Vás jistě potěší.

Celý článek

Vylepšený report engagementu příjemců

20.9.2019

Engagement scoring je jednou z klíčových vlastností Mailkitu, která pomáhá marketérům zvyšovat efektivitu jejich kampaní. V dnešní aktualizaci jsme provedli drobnou změnu toho, jak v reportu příjemců jsou tyto hodnoty reprezentovány

Celý článek

Vylepšené webové události

26.8.2019

Poslední aktualizace platformy přinesla významnou novinku pro všechny provozovatele e-commerce řešení. Ti, kteří na svých stránkách používají Google Analytics Enhanced E-commerce, mohou nově propojit tato data s Mailkitem a snadno tak propojit data o chování návštěvníků s e-mailovými kampaněmi.

Celý článek

Mailkit 2.3 changelog

27.7.2019

Uplynuly další dva týdny a to může znamenat jediné - vyšla nová verze systému. V této aktualizaci jsme se soustředili na šablony a povedlo se nám pár zásadních změn. Za pozornost stojí možnost použít funkce INCLUDE a PROCESS přímo z Drag & Drop bloků, nebo nové filtry pro manipulaci s rozesílkou.

Celý článek

Mailkit 2.2.5 changelog

12.7.2019

Už to zní skoro otřepaně, ale - dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

Mailkit 2.2 changelog

1.7.2019

Došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik nových funkcí a oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

Mailkit 2.1.5 changelog

5.6.2019 Changelog

Dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik nových funkcí a oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek