Podpora

Blog

Mailkit 2.2.5 changelog

12.7.2019

Už to zní skoro otřepaně, ale - dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

Mailkit 2.2 changelog

1.7.2019

Došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik nových funkcí a oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

Mailkit 2.1.5 changelog

5.6.2019 Changelog

Dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik nových funkcí a oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

Je slušné pozdravit

3.6.2019

Když přijdete do obchodu a strávíte nějaký čas v jedné sekci, za chvíli přijde prodavač a pozdraví vás. Je to slušnost a naprostá samozřejmost. Proč tedy tak málo firem projevuje stejnou slušnost v e-mailové komunikaci? Uvítací e-maily nejsou jen slušnost, ale jsou i do velké míry nezbytnost pro budování e-mailového vztahu.

Celý článek

E-mail marketing na bázi oprávněného zájmu

15.5.2019

Je to již téměř rok, co vstoupilo v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Konečně začínají od dozorových úřadů přicházet jednotlivé výklady a rozhodnutí. Jedním z témat, které bylo často opakováno jak před, tak i po vstupu GDPR v platnost, byl právní titul oprávněného zájmu. Právní titul, na který se rádi odvolávají marketéři i korporátní právníci, aby zdůvodnili, proč není třeba získávat souhlas. Aktuální rozhodnutí úřadů však ukazuje na omezení, která tento právní titul přináší a na která mnoho odborníků z oblasti e-mail marketingu dlouho upozorňovalo.

Celý článek

CSA Summit: svět, kde se potkávájí odesílatelé s příjemci e-mailů

14.5.2019

Letošní ročník CSA Summitu se uskutečnil v německém Kolíně nad Rýnem. Setkání se zúčastnili experti z celého světa, aby si předali poznatky z e-mailingu. Hlavně se diskutovalo o doručitelnosti. Mimo to jste na přednáškách mohli vyslechnout další témata jako dynamické emaily, schema.org, nebo o příchodu standardu EAI (Email Address Internationalization).

Celý článek

Mailkit 2.1.4 changelog

6.5.2019 Changelog

Dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik oprav chyb. Tento seznam obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek

BIMI - zkratka, která by vás měla zajímat

6.5.2019

Svět e-mailu je plný zkratek - počínaje MTA a MUA, přes SMTP, SPF, DKIM až po DMARC, ARC, ARF, nebo DSN, ale většina z nich nemusí marketéry zajímat. BIMI je však zkratka, kterou by měl znát každý marketér. Znamená totiž Brand Indicators for Message Identification.

Celý článek

Trápí vás odhlašování příjemců z e-mailu?

30.4.2019

Je to odkaz, který musí být v každém marketingovém e-mailu (obchodním sdělení) - respektovaný příjemci, nenáviděný odesílateli, zneužívaný spammery - odkaz pro odhlášení. Je tento odkaz ale opravdu takovým zlem, za které je často všemi považován?

Celý článek

Mailkit 2.1.3 changelog

18.4.2019 Changelog

Dnes došlo k nasazení aktualizace, která přináší několik oprav chyb. Tento seznam změn obsahuje kompletní seznam změn v této verzi.

Celý článek