PodporaZnalostní báze

Přihlašovací formulář

Jak nastavit a vygenerovat kód pro přihlašovací formulář...

V Mailkitu si můžete nechat vygenerovat přihlašovací kódy, které si následně umístíte na vaše webové stránky, čímž se vaši návštěvníci budou moci snadno zaregistrovat do seznamu příjemců pro odebírání e-mailů.

Kód formuláře je možné si vygenerovat v menu Profil / Přihlašovací formuláře. V generátoru přihlašovacích formulářů si jednoduše nastavíte režim formuláře a další parametry. Přihlašování příjemců prostřednictvím tohoto formuláře probíhá výhradně v double opt-in režimu a do systému jsou ukládána veškerá relevantní data

022subscribeform.PNG

Seznam příjemců: z roletkové lišty vyberete, do jakého seznamu příjemců se mají noví příjemci uložit

  • Šablona přihlašovací stránky Syndicate & Agency – z roletkové lišty se vybírá šablona, která bude určovat vzhled přihlašovací stránky. Tato funkce je dostupná pouze ve verzi Syndicate a Agency. Verze Base má pouze možnost standardního vzhledu.
  • Návratová adresa – do textového pole je možné vyplnit url adresu, na kterou bude přesměrován uživatel po vyplnění a odeslání přihlašovacího formuláře.
  • Položky ve formuláři – označí se ty informace, které má uživatel o své osobě vyplnit (kromě e-mailu – ten tam bude pokaždé) v přihlašovacím formuláři. Pro použití vlastních položek ve formuláři se tyto položky jednak označí a jednak se do příslušného textového pole vyplní jejich název.

Jakmile vyberete nastavení, můžete kliknout na tlačítko Vygenerovat. Následně bude zobrazen vzorový přihlašovací kód. Tento vzorový přihlašovací kód je možné upravovat tak, aby odpovídal vzhledu vašich stránek. Upozorňujeme však, že pole e-mail nesmíte smazat a hodnota form_code se nesmí změnit.

<input type="hidden" name="email_from" value="example@examlpe.com">
<input type="hidden" name="name_from" value="Jmeno odesilatele">