Všechna řešení

Pro agentury

Máme štěstí, že mezi své klienty můžeme počítat řadu nejlepších marketingových agentur na světě. Ať už působí kdekoliv, využívájí Mailkit denně pro správu špičkových kampaní svých zákazníků. Díky našim dlouhodobým vztahům vědí, že jsme pro ně partnerem, na kterého se lze spolehnout.

Pro agentury

Mailkit pro agentury - případová studie

 
agency.jpeg

V posledních několika letech odcházejí z naší infrastruktury kampaně, které v odborných soutěžích získávají řadu ocenění. Agentury využívají Mailkit protože je neomezuje při kreativitě a zároveň dokáže u jednotlivých rozesílek maximalizovat jejich potenciál.

Nejmenovaná reklamní agentura hledala takové řešení, které nejen že nabídne vysokou doručitelnost a komplexní funkcionality, ale zároveň umožní spravovat kampaně pod jejich vlastní značkou tak, aby prostředí odpovídalo brandu agentury (white labeling).

Každý agenturní klient měl mít přístup pouze ke svým vlastním kampaním a reportům, zatím co tým agentury chtěl z jednoho prostředí, bez nutnosti odhlašování, spravovat účty všech svých klientů.

Logickým řešením tedy bylo využít nabídku Mailkitu pro agentury. Společnost získala testovací přístup do prostředí, ve kterém si mohla vyzkoušet všechny funkcionality. Po necelém týdnu nakonec bylo rozhodnuto - Mailkit poskytoval vše, co klient od svého řešení požadoval. Po podpisu smlouvy jsme ihned začali se školením pracovníků agentury a donastavením systému tak, jak klient požadoval.

Součástí smlouvy byla změna vizuálu prostředí tak, aby odpovídalo prvkům používaným agenturou. Prostřednictvím CSS jsme tedy zmenili design Mailkitu, vyměnili jsme loga a nakonec jsme propojili doménu agentury s naší. Na doméně III. řádu (např. email.agentura.cz) tak bylo okamžitě dostupné profesionální řešení, které obratem mohla využívat agentura i její klienti.

training.jpg
statistics.png

Flexibilita Mailkitu ve zrpacování dat navíc znamenala, že agentura se u svých klientů mohla mnohem více věnovat přidané hodnotě emailových kampaní. Začala postupně tedy měnit jednotlivé rozesílky tak, aby více využívala Chytrých šablon.

Díky podpoře, kterou každý klient od Mailkitu získává, mohla agentura svým zákazníkům nabídnout jasné zlepšení výkonů. Podrobnými analýzami a reporty výkonu pak mohla agentura toto zlepšení dokázat i zákazníkům.

Pokud se chcete dozvědět, co vám Mailkit může nabídnout, podívejte se do sekce Vlastnosti, kde je přehled našich hlavních funkcionalit i výhod. A samozřejmě, kontaktujte náš tým. Rozhodně vám pomůžeme váš emailing zlepšit.

Kontaktujte nás

Víme, že Vám dokážeme nabídnout řešení, které bude více než splňovat Vaše potřeby.