Všechny vlastnosti

Dynamický obsah

Původním nápadem, který stál za vznikem Mailkitu, bylo vybudování systému pro rozesílání zpráv, který umožní vytváření kampaní na základě šablon tak, aby tyto kampaně mohly být odesílány zcela automatizovaně a nevyžadovaly lidský zásah. Naším cílem bylo vytvořit plně automatizovaný systém, který dynamicky vytvoří obsah e-mailu z různých zdrojů na základě předpřipravených inteligentních šablon. A to je přesně to, co se nám i podařilo.

Dynamický obsah
remote_data_sources.png

Vzdálené zdroje dat

K naplnění vašich šablon správnými daty ve správný okamžik Mailkit využívá podporu pro XML/RSS zdroje dat. Nejedná se pouze o jednoduché načítání dat, ale o automatizovaný proces načítání a využívání dat, který dělá Mailkit výjimečným. Jednoduše zadejte URL adresu XML/RSS zdroje dat a použijte tato data ve své šabloně zpracovávané v reálném čase. Zdroje dat můžete využít pro získávání e-mailových adres příjemců z vašeho informačního systému, nebo načítat aktuální data přímo do obsahu vašich kampaní. Je to tak jednoduché - vytvoříte datový zdroj, vložíte tagy datového zdroje do vaší šablony na místo, kde chcete mít data, a můžete začít s e-mailingem. Mailkit se postará o vše ostatní - od načítání aktuálního seznamu příjemců, načtení dat pro obsah, až po vygenerování a odeslání personalizovaných e-mailů.

Vzdálené rozesílání (XML-RPC)

Jednou z předností Mailkitu je jeho schopnost integrace s dalšími aplikacemi pomocí XML-RPC rozhraní. Můžete ho využít např. pro posílání zpráv se sériovým číslem v okamžiku, kdy si někdo zakoupí váš produkt, nebo ke komplexním úkolům, jako rozesílání faktur vašim zákazníkům. To vše lze snadno provést s pomocí šablon, které dají e-mailovým zprávám vzhled, a XML-RPC volání, které předá data, jež se mají odeslat. Abychom si byli jisti, že naše XML-RPC rozhraní je vždy na nejvyšší úrovni, pravidelně jej kontrolujeme a využíváme ho i v několika dalších projektech naší společnosti. XML-RPC rozhraní aplikace Mailkit lze mimo jiné využít např. pro rozesílání faktur a upomínek, potvrzujících e-mailů, nebo pro správu příjemců.

Rozsáhlé možnosti šablon

Jádro Mailkitu je postaveno na jednom z nejvýkonnější šablonovacích systémů Template Toolkit, aby umožnil tvorbu šablon pro vaše e-maily na nejvyšší úrovni. Ale nejsou to jen šablony - je to automatizace, která dělá Mailkit unikátním nástrojem. Pomocí podmínek, smyček a datových zdrojů můžete vytvořit jednoduchou šablonu, která se postará o veškerou práci spojenou s tvorbou e-mailů za vás!

extensive_templating.png

Microsite šablony

Někdy jednoduše nestačí odeslání prostého e-mailu a kampaň si vyžaduje vytvoření microsite, která se stane jakousi doplňující složkou mezi vaší e-mailovou kampaní a webovými stránkami vaší společnosti. Mailkit tedy umožní vytvořit si velmi jednoduchým způsobem microsite šablonu, na níž vložíte odkaz do těla své kampaně.