Všechny vlastnosti

Nástroje pro správu

Mailkit obsahuje celou řadu nástrojů, které vám umožní efektivně řídit a spravovat váš účet. Každý detail byl promyšlen a je dostupný v intuitivním uživatelském rozhraní. Vše co potřebujete k nastavení a řízení svého účtu máte dostupné na pár kliknutí myší.

Nástroje pro správu
user_accounts.png

Víceuživatelské prostředí

Velké projekty a společnosti často potřebují rozdělit úkoly mezi více osob. V aplikaci Mailkit můžete snadno zakládat uživatelské účty a přidělit jim jednu ze čtyř předdefinovaných úrovní práv a tím zvýšit jak kvalitu, tak kvantitu vykonané práce. Více rukou více udělá! Například můžete přidat Editora a umožnit tak někomu upravovat šablony a kampaně, Redaktora, který se postará o naplánování doručování kampaně, Reportéra pro vaše marketingové oddělení, aby měl přístup ke statistikám, nebo rovnou dalšího Administrátora, se kterým se o práci dělíte.

Správa e-mailových adres

Množství e-mailových adres, ze kterých můžete rozesílat své kampaně, je neomezené. Pro zvýšení bezpečnosti a zamezení rozesílání nevyžádaných e-mailů však vyžaduje Mailkit ověření pravosti každé e-mailové adresy, která má být použita pro rozesílání kampaně. Je to další krok pro provozování e-mail marketingu legálně a na profesionální úrovni.

emails.png
customisation.png

Přizpůsobení stránek

S Mailkitem si můžete snadno zvolit vzhled stránek. Přizpůsobení vzhledu stránek potřebám uživatele se projeví například tehdy, když příjemce kampaně klikne na odkaz pro odhlášení ze seznamu příjemců - stránka pro odhlášení, na kterou ho zavede odkaz, bude mít předem vámi vytvořený vzhled.

Podúčty pro klienty nebo pobočky

Pro naše klienty z řad agentur,  korporací nebo vládních úřadů nabízíme možnost vytvořit v Mailkitu neomezený počet podúčtů. Každý takový podúčet může zobrazit pouze ty kampaně, data a statistiky, které byly vytvořeny v něm. Nikdo se tak nemůže dostat k údajům, které pro něho mají být nedostupné. Hlavní účet dává ucelený přehled na všechny podúčty včetně možnosti sledovat data až na jejich úroveň.

Kompletní historie plateb

Pro každou provedenou platbu je systémem automaticky vystavena řádná faktura, jež je dostupná ke stažení ve formátu PDF. Všechny faktury jsou uchovávány v systému a vy k nim máte přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

transaction_history.png