Všechny vlastnosti

Správa kampaní

Svoboda při tvorbě e-mailů, newsletterů či e-zinů je jedním ze základů Mailkitu. Protože jsme původně Mailkit vyvíjeli tak, aby vyhovoval potřebám naší společnosti při rozesílání novinek, svoboda tvorby obsahu a vzhledu pro nás byla velice důležitá. A o tuto svobodu se s vámi rádi podělíme.

Správa kampaní
editor1b.gif

Snadné vytváření newsletterů

Základní navrhování kampaní je prováděno prostřednictvím integrovaného WYSIWYG editoru, který se postará o to, aby váš e-mail vždy obsahoval validní HTML kód. Panel nástrojů umístěný v editoru funguje podobně, jako běžný textový editor. Proto si můžete snadno zvolit celkový vzhled, styl textu, vkládat odrážky, číslování, obrázky, odkazy… a mnohem víc.

Formát zpráv

Mailkit může rozesílat e-maily jako kombinaci prostého textu a formátu HTML, pouze ve formátu HTML, nebo pouze jako prostý text. V případě, že budete používat standardní kombinovaný formát, máte možnost manuálně upravovat jak textovou, tak HTML verzi zpráv, nebo nechat Mailkit generovat textovou podobu automaticky.

Náhledy kampaní

Svou kampaň si můžete prohlédnout kdykoliv v procesu její tvorby. Navíc je možné zobrazit náhled výsledků personalizované kampaně. Vytvořte si různé náhledové profily a nahraďte značky předpřipravenými údaji. Rovnou tak zjistíte, zda se vše zobrazí tak, jak jste zamýšleli.

campaign_preview.png
html_WYSIWYG_editor_2.png

Import vlastního HTML

Pokročilí uživatelé mohou využít funkce Import pro načtení hotového HTML kódu ze svého počítače nebo internetové stránky. Získaný kód je ihned zobrazen v interním WYSIWYG editoru pro jeho jednoduché úpravy. Neuzavřené, nepodporované a neplatné tagy jsou automaticky odstraněny, zatímco styly jsou automaticky převáděny. Tím klesá počet úkonů, které musí být uživatelem provedeny před odesláním kampaně.

Personalizace obsahu

Mailkit vám nabídne vše, co potřebujete pro personalizaci a zvýšení úspěšnosti vašich kampaní. Přidáním jednoduchých značek do těla emailu, můžete jednoduše přidávat personalizovaná data konkrétního příjemce (e-mail, jméno, adresa, ….). Při odeslání nahradíme tyto značky reálnými údaji konkrétního příjemce a vy tím dáte svým kampaním nový rozměr.

Kompletní historie

Žádné z údajů, které jste v Mailkitu vytvořili, vám nesmažeme. Nikdy. Pro vaše pohodlí jsou ukládány všechny kampaně (odeslané, neodeslané i smazané) a statistiky výsledků. A to vše bez dalších nákladů.

campaign_history.png

Žádná self-promo reklama

Mailkit se nikdy ve vašich kampaních nebude propagovat vkládáním svého loga. Prostě si myslíme, že byste se sami měli rozhodnout, koho nebo co uvidí vaši příjemci.

file_manager.png

Obrázky v e-mailech

Do těla svých e-mailových kampaní si můžete snadno vložit jakýkoli obrázek. Všechny obrázky a soubory jsou hostovány na našich serverech, bez omezení velikostí a bez žádných dalších poplatků.

E-mailové ankety

Pro každého obchodníka je názor jeho zákazníků důležitý, aby se mu přizpůsobil nebo aby si ověřil, že to co dělá, dělá správně. Do svých e-mailových kampaní můžete zahrnout vlastní ankety a výsledky uvidíte okamžitě a přehledně v Mailkit reportech.

polls.png

SMS zprávy

Kampaně můžete doručit příjemcům do mobilních telefonů přímo zasláním SMS zprávy přímo z Mailkitu. A není ani problém propojit SMS kampaně s e-mailovými a naopak.